wtorek, 16 marca 2010

6. Zapukał listonosz :)

Za oknem szaro i ponuro, zimno tak, że nosa z domu wystawić się nie chce, zresztą po co, jak ten nos chory i od dwóch dni nie rozstaje się z husteczkami. Jedyny sposób, aby pokonać tą wstrętną aurę to małe zakupy :) Dotarła dziś do mnie paczucha oczekiwana od daaaawna ;) Radość ogromna, muszę się pochwalić co dostałam!

Zestaw cieniowanych mulin DMC, którymi bardzo lubię wyszywać zakładki do książek :) Chyba sporo ich powstanie z takiej ilości mulinki! Na długo wystarczy:

Drugi zestaw to cieniutkie kordonki Janlynn. W planach mam nauczyć się szydełkować, ale najpierw muszę poszukać ciekawej literatury na ten temat. Nawet nie wiem jakie szydełko potrzebne jest do takich kordonków, poczekają więc one na swoją kolej.I mulinka DMC jednokolorowa, z konkretnym przeznaczenie. Powstaną z niej dwa obrazki: "Royal Ceylan" i "Arabica Caffee". Obazki znane i popularne, na wielu blogach widziałam je gotowe i zamarzyły mi się w mojej kuchni. Już dawno kupiłam kanwę, dziewczyny z gazetowego forum pomogły ze schematami, jest już i mulina. W końcu mogę zacząć je wyszywać!Takie przesyłki mogłabym dostawać codziennie! Czuję się rozpieszczona, gorączka spadła, nawet katar nieco odpuścił ;) Czy istnieje lepsze lekarstwo?czwartek, 26 marca 2009, gajeczka84


Komentarze

ewkaka19
2009/03/26 18:52:30
Ale cudowne zakupy. Gdzie to wszystko kupiłaś???? Uwielbiam takie duże paczki
-
bebezet
2009/03/27 09:09:30
Ale kolorowo...
a co do herbatki.. to ja mieszkam w Pruszkowie pod Warszawą :) troszkę daleko :) ale jakbyś kiedyś była w stolicy, to zapraszam :) kapcie mam we wszystkich rozmiarach ;) herbatkę w każdych ilościach :)
-
gajeczka84
2009/03/27 18:06:09
Ewka -- te skarby przyleciały do mnie zza wielkiej wody. Teraz przewijając mulinę na bobinki używam w myślach brzydkich słów, kiedy widzę na etykietkach napis: "For sale olny outside the European Union", a w pamięci mam jedyne 0,35$ za motek :/ Grr..

Beatko -- z największą przyjemnością skorzystam z zaproszenia,kiedy tylko trafi się okazja. Herbatę uwielbiam, a jeszcze bardziej miłe towarzystwo :)